Jak zamieścić profil w wyszukiwarce?

1

Czym jest Wyszukiwarka Inżynierów?

Wyszukiwarka Inżynierów jest aplikacją internetową, która umożliwia pracodawcom zweryfikowanym przez BDI na rekrutację inżynierów, których dane znajdują się w naszej bazie.

2

Jak zamieścić swoje dane w Wyszukiwarce Inżynierów?

Aby znaleźć się w bazie Banku Danych o Inżynierach – właściciela Wyszukiwarki Inżynierów - należy dokonać pełnej rejestracji. Formularz dostępny jest pod tym adresem.

3

Jak zwiększyć swoje szanse na udział w rekrutacji?

Pracodawcy przeszukują bazę po słowach kluczowych i frazach. Szczegółowe wypełnienie ankiety (odpowiednika CV) online z użyciem jak największej ilości słów opisujących doświadczenie zawodowe oraz posiadane umiejętności znacząco zwiększa szanse wyszukania przez pracodawcę Twojego profilu!

4

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Zweryfikowany przez BDI Pracodawca, dokonując wyszukiwania, nie ma dostępu do Twoich danych osobowych (takich jak imię, nazwisko, adres email, telefon, adres zamieszkania, fotografia). Jeśli Twój profil zainteresuje pracodawcę, wysyłana jest do Ciebie wiadomość z opisem oferowanego stanowiska oraz zapytaniem o zgodę na jednorazowe udostępnienie tej firmie Twoich danych osobowych. Ponadto wszyscy użytkownicy wyszukiwarki (również i Ty) przesyłają do bazy BDI dane przy pomocy łącza szyfrowanego (SSL).